دانلود رمان اتوبوس

فرمت رمان:فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت pdf download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت apk download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت java download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت jad download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت java (پرنیان) download :دانلود رمان اتوبوس از فهیمه رحیمی با فرمت epub صفحه ی اول رمان:

به همه چیز می توانم فکر کنم جز اینکه یتیم شده ایم . چگونه می توانم باور کنم که خوشبختی مان در اثر بی مبالاتی یک راننده خواب آلود اتوبوس تبدیل به مصیبت و بد بختی شده باشد ؟ این اتفاقات فقط در ستونهای حوادث روز نامه باور کردنی است و پذیرفتن اینکه ما نیز جزو آن دسته افراد مصیبت دیده قرار گرفته ایم برایم قابل پذیرش نیست .
هنوز دوست دارم به گذشته فکر کنم و با تو از آن روز ها سخن بگویم . از روز های شاد ، روز هایی که هر ثانیه اش با خوشبختی قرین بود و ما از آن غافل بودیم . در ذهن فارغ از غم ما مرگ مخصوص پیر مردان و پیر زنانی بود که کام دل از دنیا گرفته و به قدر کافی از آن متمتع شده اند . هرگز تصورش را هم نمی کردم که داس مرگ روزی دو تا از بهترین عزیزانمان را از روی زمین درو کرده ، بهار زندگیمان را مبدل به پاییز کند .
آیا تو باور می کنی ؟
من در کابوس غوطه ورم و می خواهم خود را از آن برهانم . شب با این اندیشه به خواب می روم که صبحی روشن و تابناک را آغاز خواهم کرد و کابوسها پایان گرفته اند . اما هیهات صفحه روز نامه خبر می دهد که آنچه درج شده ، تنها یک خبر نیست و به راستی من و تو و منصور یتیم شده ایم .

رمان اتوبوس

اپلود شده در رمانسرا

/ 1 نظر / 309 بازدید
مونوبلاگ

ميخواي مطالبي که ميزاري بازديد بيشتري داشته باشه و خيلي از مردم اين مطالب رو ببينند؟ واسه اين که زحماتت توي وبلاگ نويسي به هدر نره وبلاگت رو توي سيستم وبلاگدهي مونوبلاگ بساز. قالب هاي جديد سال 94 آمار گير دقيق با امکان نمايش افراد آنلاين ثبت اتوماتيک در تمام موتورهاي جستجو ( مانند گوگل و ياهو ) مديريت آسان و سريع نمايش وبلاگ شما در رتبه هاي اول صفحه گوگل ثبت وبلاگ شما در ليست وبلاگ هاي فعال ايراني نمايش وبلاگ شما در دايرکتوري هاي قوي حذف تمامي تبليغات آزار دهنده -- همين حالا وبلاگت رو روي سيستم مونوبلاگ بساز -- فقط يه بار امتحان کن!!!!! -- اولين سيستم وبلاگدهي بدون تبليغ ايراني براي ساخت وبلاگ همين حالا کليک کن!!! www.monoblog.ir