دانلود رمان اشتباه

 فرمت رمان:فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت pdf download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت apk download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت java download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت jad download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت java (پرنیان) download :دانلود رمان اشتباه از Goleroz با فرمت epub صفحه ی اول رمان:

هر روز مثل همیشه صبح به شب خواهد رسید و رنگ آسمان همان رنگ همیشگی دیروز و فردا خواهد بود. انسانها هیچ وقت از آینده خود خبر ندارند و شاید اگر می دانستند که چه حوادثی در انتظار آنها خواهد بود، کمی بیشتر و بهتر فکر می کردند و عجولانه تصمیم نمی گرفتند.
در عصر یکی از روزهای پاییز، آفتاب سنگینی اش را کم کم از روی زمین برمیداشت. اینجا جنوب شهراست. خانه ی ویلایی قدیمی که مقابلش را با ایوانی کوچک و نرده های باریک با سه پله که تا حیاط فاصله داشت، زینت داده بودند. سقف مثلثی شکل و دو پنجره ی بزرگی که به آشپزخانه و اتاق نشیمن باز می شد، در طرفین در ورودی، با یک حوض کوچک در وسط حیاط و درختان بلند و قطوری که دو سمت حیاط را پوشانده، کاردستی زیبایی را ساخته بود . همه اینها حکایت از گذشت زمان های زیادی ازعمر خانه می داد.

رمان اشتباه

 

/ 0 نظر / 150 بازدید