دانلود رمان آتوسا

فرمت رمان:فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت pdf download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت apk download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت java download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت jad download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت java (پرنیان) download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت epub صفحه ی اول رمان:

در بعداز ظهر یکی از روزهای بهار سال ۵۲۷ قبل از میلاد مسیح، یک کشتی قبرسی آرام آرام به بندر «راکوتی» (اسکندریه) نزدیک شد و در کنار کشتیهای دیگر جای گرفت و لنگر انداخت.
بندر راکوتی در آن زمان از شهرهای معروف و آباد مصر و دارای تفریحگاههایی برای ملوانان بود. وقتی کشتی قبرسی کاملا ایستاد، کارکنان بر حسب عادت به دو گروه تقسیم شدند. گروه کوچکی در کشتی ماندند و عده ای برای تفریح و خوش گذرانی به شهر رفتند و بیشتر آنها به باده نوشی و خوردن خوراکیهای لذیذ پرداختند. وقتی شکمها پر شد و باده پیماییها موثر افتاد، بین آنان و عده ای از مصریان نزاع شدیدی در گرفت و یکی از جاشوان قبرسی خود را به کشتی رساند و سایر دوستان را خبر کرد و با راهنمایی وی، آنان نیز به میکده آمدند و کار زد و خورد بالا گرفت و آن شب دوازده تن از ملوانان قبرسی کشته و چند تن مجزوح شدند.
وقتی حاکم راکوتی از ماجرا آگاه شد، از آن جا که قبرسیها از اتباع ایران بودند، دستور داد که آنها به کشتی خود بازگردند و شهر را ترک کنند.

رمان آتوسا

/ 4 نظر / 214 بازدید
محسن

با سلام خدمت دوست عزیز انصافا وبلاگ زیبایی دارین تبریک میگم ... امیدوارم موفق باشین خوشحال میشم به وب منم سر بزنید ...

زيرزمينيا

سلام . وبلاگ باحالي داري خوشحال ميشم به منم سر بزني و نظر بدي . منتظرما !!!