دانلود رمان عشق آمدنی بود

فرمت رمان :فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت pdf download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت apk download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت java download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت jad download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت java (پرنیان) download :دانلود رمان عشق آمدنی بود از فاطمه زاهدی با فرمت epub صفحه ی اول رمان:

صدای ملایم و نامحسوس برخورد قطره های باران که با سرانگشت لطیف خود شیشۀ پنجره اتاق سارا را نوازش می داد . باعث شد او به آرامی چشم بگشاید . سارا لحظاتی چند گیج و منگ بود ؛ اصلاً نمی دانست کجاست و در چه زمان از روز و شب به سر می برد .
دیری نپایید که چشمان سارا به عقربه های ساعت رومیزی افتاد . چشمان او فرمان را به مغزش برد و بی درنگ ساعت هفت صبح است . هفت صبح هیجدهمین روز از پاییز . این بار چشمش به پنجره افتاد . از لای پردۀ نیمه بسته آسمان ابری را دید و سپس قطره های باران را ؛ نخستین باران پاییزی آن سال . موجی از شادی سراپایش را فرا گرفت . او که عاشق بی قرار فصل پاییز بود و آن را زیباترین فصل سال ، حتی زیباتر از بهار ، می پنداشت . ذوق زده برخاست و در بستر نشست . سپس با سرعت از تختخواب بیرون آمد و با لباس خواب به پشت پنجره رفت و آن را گشود . خنکای جان بخش هوای بارانی ، به همراه قطره های باران که هر لحظه درشت تر می شد . به داخل اتاقش هجوم آورد ؛ هجومی مطبوع و نشاط افزا .
– خداجون شکرت ! آخرش از دست گرمای بی رحم تابستون خلاص شدیم !

رمان عشق آمدنی بود

منبع:http://www.forum.98ia.com/

آپلود شده در:\http://romansara.com

/ 1 نظر / 55 بازدید
میلاد

سلام سایت خوبی دارید اگه آمار بازدید سایتتون خوب باشه میتونین به راحتی روزانه 30 هزار تومان به بالا درآمد داشته باشید(بسته به آمار بازدیدکننده سایت) کافیه توی این سایته ثبت نام کنی و کد تبلیغات رو دریافت کنی و توی قسمت کد های سایت قرار بدی http://popmaster.ir/refer/4993 اگر از طریق این لینک عضو بشید هم به شما۱۰۰ امتیاز اولیه تعلق میگیره هم به من چون که سایتو بهتون معرفی کردم من خودم در این سایت عضو هستم و راضی ام ، سایت معتبری هست رتبه ۸۰ ایران هست "حق نگهدارتون "