دانلود رمان در آخرین نگاهش

فرمت رمان:فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت pdf download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت apk download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت java download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت jad download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت java (پرنیان) download : دانلود رمان در آخرین نگاهش از سارا عرفانی با فرمت epub صفحه ی اول رمان:

اول کلاس گفته بود امروز همه باید موضوع تحقیقشان را مشخص کنند و به او بگویند. اما من دیگر حوصله تحقیق را نداشتم. آن هم درباره زندگی ملاصدرا و سهروردی و چه می دانم؛ فلاسفه به اصطلاح اسلامی! چرا باید تحقیق می کردم وقتی هیچ علاقه ای به آنها نداشتم. می توانستم همان زمان را صرف یک کار مهمتر بکنم که از آن لذت هم ببرم.
وقتی غرب، کلی فیلسوف درجه یک با انواع و اقسام نظریه های متنوع و پیشرفته دارد، من نمی دانم چرا این آدمها هنوز اصرار دارند که یک مشت حرف گرد و خاک گرفته را از انباری تاریخ بیرون بکشند و در موردش نظر بدهند.
بچه ها دور میزش جمع شده بودند و داشتند درباره موضوع تحقیقشان صحبت می کردند. صنم از جمع بیرون آمد و از من پرسید: «بالاخره چی شد؟ در مورد کی تحقیق می کنی؟»
شانه ام را بالا انداختم.

رمان در آخرین نگاهش
منبع:http://www.forum.98ia.com/

/ 0 نظر / 146 بازدید