رمان آتوسا از حسن شیدا

  رمان آتوسا از حسن شیدا

نام رماننام رمان :رمان آتوسا مهین بانوی هخامنشی

نویسنده به قلم :حسن شیدا

حجم رمانحجم رمان : ۲.۵۷ مگابایت پی دی اف , ۱.۱۵ مگابایت نسخه ی اندروید , ۱.۰۲ مگابایت نسخه ی جاوا , ۳۸۱ کیلو بایت نسخه ی epub

خلاصه رمانخلاصه ی از داستان رمان:

این رمان به روایت زندگی آتوسا دختر کوروش کبیر بعد از مرگ پدرش می پردازد کتاب تمی رمانس دارد و از عشق این بانو به کشور، مردم، پدر و حتی یکی از سران کشور سخن می گوید……


فرمت رمان:فرمت رمان:pdf,apk,java,epub

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت pdf

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت apk

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت java

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت jad

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت java (پرنیان)

download :دانلود رمان آتوسا از حسن شیدا با فرمت epub

صفحه ی اول رمان:

در بعداز ظهر یکی از روزهای بهار سال ۵۲۷ قبل از میلاد مسیح، یک کشتی قبرسی آرام آرام به بندر «راکوتی» (اسکندریه) نزدیک شد و در کنار کشتیهای دیگر جای گرفت و لنگر انداخت.
بندر راکوتی در آن زمان از شهرهای معروف و آباد مصر و دارای تفریحگاههایی برای ملوانان بود. وقتی کشتی قبرسی کاملا ایستاد، کارکنان بر حسب عادت به دو گروه تقسیم شدند. گروه کوچکی در کشتی ماندند و عده ای برای تفریح و خوش گذرانی به شهر رفتند و بیشتر آنها به باده نوشی و خوردن خوراکیهای لذیذ پرداختند. وقتی شکمها پر شد و باده پیماییها موثر افتاد، بین آنان و عده ای از مصریان نزاع شدیدی در گرفت و یکی از جاشوان قبرسی خود را به کشتی رساند و سایر دوستان را خبر کرد و با راهنمایی وی، آنان نیز به میکده آمدند و کار زد و خورد بالا گرفت و آن شب دوازده تن از ملوانان قبرسی کشته و چند تن مجزوح شدند.
وقتی حاکم راکوتی از ماجرا آگاه شد، از آن جا که قبرسیها از اتباع ایران بودند، دستور داد که آنها به کشتی خود بازگردند و شهر را ترک کنند.

رمان آتوسا